BIO-RAD Laboratories

Більш ніж 50 років Bio-Rad Laboratories, Inc. залишається у центрі наукової діяльності, та виробляє й розповсюджує широкий спектр продуктів для біологічних досліджень та клінічної діаґностики. Компанія широко відома у світі серед працівників клінік, співробітників університетів, дослідницьких інститутів, біотехнологічних та фармацевтичних компаній тим, що надає клієнтам продукцію найвищої якості та відмінний сервіс. Компанія заснована у 1952 році, має штаб-квартиру у місті Геркуліс, штат Каліфорнія, США, та обслуговує більш ніж 85 000 клієнтів по всьому світу та має широку мережу представництв. У Bio-Rad працюють понад 6 800 співробітників. Дохід компанії у 2010 році склав майже 1,9 мільярдів доларів США. За додатковою інформацією звертайтесь до сайту www.bio-rad.com компанії або дзвоніть до представництва в Україні (050)-446-2113.

 

Обладнання і реагенти для дослідницьких, медичних та промислових лабораторій

 

Компанія BIO-RAD (США) є найбільшим світовим виробником лабораторного та аналітичного обладнання. На сьогодні BIO-RAD представляє широку гамму обладнання для дослідницьких та промислових лабораторій:

  • ПЛР-ампліфікатори CFX96 Real Time
  • Обладнання та реагенти для геном них та протеомних досліджень
  • Обладнання для рідинної хроматографії
  • Обладнання, реагенти і витратні матеріали  для електрофорезу та блоттінгу
  • Системи анализу зображення. Документуючі системи. Програмне забеспечення

 

За додатковою інформацією щодо технічних можливостей та вартості продукції компанії BIO-RAD просимо Вас звертатися до регіонального представництва компанії в Україні.

 

Контакти 

Київ, 02160, проспект Возз’єднання, 7а, оф. 315

Тел.: (050) 446-21-13, (050) 448-34-56

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.bio-rad.com